Про цілі і досягнення вихованців Полицівського шкільного лісництва

Полицівське шкільне лісництво, яким опікується наше підприємство, – одне з найактивніших в області. Тож розповідати про досягнення цих дітей та їхніх вчителів можна часто і багато. Від початку створення – 2017 р. – тут реалізували безліч проектів. Більших та менших, але однаково креативних. Таку молодь завжди хочеться підтримати у починаннях та прагненнях. І хоча через карантин навчальний процес був менш активним, на успіхи вихованців школи це не вплинуло.

Цього року тут створили «малинову ділянку» у майже 10 соток. Висаджували працівники школи, допомагали діти – вчилися, тому що догляд за кущами тепер буде на їхній відповідальності.Ідея з’явилася у директора школи Романа Прокопчука. Кущі презентував місцевий агроном Василь Боснюк, батько учнів школи. У найближчі роки планують на ягодах малини заробляти.

Продовжувалася і робота над алеєю Слави у пам’ять про загиблого в АТО Героя Сергія Приймака. Цьогорічні випускники 11-го класу висадили самшит – на згадку про своє навчання у школі.

А завдяки спільній роботі вчителів Оксани Прокопчук і Оксани Кручик та дітей, до самісінького настання холодів алея була прикрашена яскравими квітами у горщиках.

Звісно, попереду багато планів. З допомогою лісівників цього року тут планують робити ремонт коридору.

На майбутнє – збудувати тепличку, де вирощуватимуть саджанці кущів і квітів, в тому числі на продаж – адже кошти навчальному закладу потрібні завжди.

Діти дуже стараються. Їх заохочує до роботи активність дорослих та результат, який бачать і оцінюють не лише вони самі, а й усі жителі громади.

Пресслужба ДП “СЛАП “Камінь-Каширськагроліс”