На Володимирщині створили перший у районі дендропарк

За ініціативи директора державного підприємства «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» Володимира Філюка на території ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Галинівка Володимир-Волинського р-ну створили дендропарк. Він є першим у цих краях.

Долучилися до справи працівники державного підприємства, вчителі і учні Галинівського шкільного лісництва та поліцейський офіцер Оваднівської територіальної громади.

Було висаджено близько 80 видів деревних та чагарникових порід на площі 0,35 га.

Посадковий матеріал використано з власного постійного лісового розсадника, що у Павлівському лісництві, а решту – закуплено у Національному лісотехнічному університеті України у Львові.

Окрім основних лісоутворювальних порід – сосни, дуба, берези, вільхи, свою нову домівку знайшли: багряник японський, бархат амурський, магнолія, тюльпанове дерево, золотий дощ та інші.

Відтепер юні лісівники зможуть тут поглибити свої знання про дерева України та навчитися наочно визначати відмінності між деревними видами.

У новому дендропарку школярі розмістили годівнички й шпаківні, які виготовили власноруч.

Сподіваємось, цей дендропарк стане своєрідною туристичною родзинкою не лише Оваднівської ТГ, а й всього Володимир-Волинського району.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ