Юні лісівники України зібралися на Волині

На Волині відбувається VІІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв України. У ньому беруть участь представники 19 областей. Юних лісівників України вітали голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дітей Міністерства освіти і науки України Світлана Бут, перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Мазурик,  начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Валентина Загрева, директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук. У роботі зльоту бере участь завідувач відділу сільського господарства Національного еколого-натуралістичного центру МОН України Микола Пінчук.

Юні лісівники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських патріотів, поклали вінок до Стіни Небесної сотні.

Відбулася презентація учнівських лісництв та захист наукових робіт, юннати поспілкувалися з членами Маневицького учнівського лісництва, познайомились з роботою ДП «Маневицьке ЛГ». Сьогодні гостюватимуть у Шацькому лісовому коледжі ім. В. Сулька, побувають у музеї фауни та на озері Світязь, пройдуть екологічними стежками Шацького національного природного парку.

Сергій ЦЮРИЦЬ,

прес-служба Волинського обласного управлінння лісового та мисливського господарства.

На фото автора: відкриття VІІІ Всеукраїнського; вінок до Стіни «Небесної сотні» від імені учасників зльоту покладають Юля Смаль та Юрій Микитенко – представники Скулинського та Пилиповецького учнівських лісництв Волинської  та Київської областей; презентація учнівських лісництв.