Валентина Воробей була Лісоводом від Бога. Такою ж і залишиться в пам’яті лісівників Волині

Напередодні Різдва лісівники Волині попрощалися з Валентиною Антонівною Воробей – Людиною щедрою і доброю, вимогливим професіоналом, вмілою і досвідченою працівницею лісової галузі.

З 2002 по 2018 роки вона працювала головним лісничим Черемського природного заповідника, зробила надзвичайно багато для розвитку заповідної та природо-охоронної справи на Волині. Загалом же лісівничій справі присвятила сорок три роки.

Народилася Валентина Воробей 4 квітня 1957 року у селі Веселівка Кременецького району, що на Тернопільщині. З дитинства полюбила природу, після закінчення школи пов’язала свою долю з лісовим господарством. Закінчила Львівський лісотехнічний інституту, де здобула професію інженера лісового господарства. Першим її місцем роботи стало Любахське лісництво Рафалівського ДЛГ, де була помічником лісничого, відтак трудилася майстром лісорозсадника Полицького лісництва цього ж лісгоспу. Пропрацювала помічником лісничого п’ять років у Соф’янівському, сім – у Галузіївському лісництвах ДП “Маневицьке ЛГ”, побула у цьому лісогосподарстві і майстром, і начальником тепличного господарства, й інженером лісовідведення. Відтак, до виходу на пенсію у 2018 році, була незмінним головним лісничим ДП “Черемський природний заповідник”.

Скрізь, де трудилася, залишила про себе добрі згадки і безліч хороших справ. Завдяки її професіоналізму та працьовитості на Рівненщині та Волині зростають багатогектарні лісові насадження, що встигли вкоренитися і набратися сили.

За сумлінну працю та високий професіоналізм мала чимало галузевих нагород, відзнак від органів місцевого самоврядування. А в 2013 року Президент України нагородив Валентину Воробей орденом княгині Ольги III ступеня.

Колективи Волинського ОУЛМГ, державних лісогосподарських підприємств, облорганізації Товариства лісівників України та профспілки працівників лісового господарства висловлюють щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку з непоправною втратою – смертю Валентини Антонівни Воробей.

Вічна пам’ять…

Пресслужба Волинського ОУЛМГ