Безпека праці для лісівників – постійний пріоритет. Не лише у період карантину

Про це, а саме – проведення постійних профілактичних заходів з питань охорони здоров’я та безпеки працівників – йшлося під час чергової наради з інженерами та відповідальними особами з охорони праці у лісогосподарських підприємствах Волині. Нарада відбулася у режимі відеоконференції.

Охорона праці є визначальним фактором, що впливає на рівень безпеки на підприємствах. Саме тому з початку року важливо напрацювати напрямки роботи на 2021 рік. На цьому наголосив головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Волинського ОУЛМГ Олександр Боровицький.

Привітавши один одного із зимовими святами, учасники конференції обговорили план роботи на 2021-й рік. У цьому переліку – як необхідні традиційні завдання, так і додаткові, що виникли у зв’язку з пандемією.

Серед основних завдань у плані – розробка та виконання програми «Шлях до нульового травматизм». Для цього вже напрацьовано ряд заходів, спрямованих на забезпечення рівня знань щодо ризикоорієнтованого підходу з безпеки та гігієни праці та профілактичних методів роботи для підвищення культури виробництва. У переліку також – заходи з управління критичними ризиками, покращення санітарно-побутових умов праці, організації та проведення атестації робочих місць, здійснення соціальних заходів, спрямованих на добробут працівників державних лісогосподарських підприємств області.

Окремо йшлося про налагодження додаткових шляхів контролю за виконанням поставлених завдань та подання звітності за поточний рік.

Нарада відбулася у форматі дискусії. Кожен міг висловити власне бачення та отримати відповіді на нагальні питання, які виникають у буденній роботі.

На завершення Олександр Боровицький вкотре окремо зупинився на необхідності дотримання карантинних вимог, заходів, які передбачені у зв’язку з пандемією.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ