Юрій Болоховець: «Завданням Держлісагентства України завжди було, є і буде лісовідновлення та лісорозведення»

«Ми займались цим раніше і будемо робити в подальшому. Об’єднавши всі наші зусилля, можна збільшити лісистість України та спрацювати на посилення екологічного потенціалу планети.

Хочеться відмітити ДП «Жовтневе лісове господарство», що висаджує близько 600 000 сіянців в рік. Це одне з багатьох лісогосподарських підприємств України, що активно створює нові ліси. Робота йде! Підсумовуючи результати 2020 року, заходи з відтворення лісів виконані на площі 39,2 тис. га.

Висівання і садіння лісу виконано на площі 26,6 тис. га, у тому числі, створено 2,1 тис. га нових лісів. Дуже приємно, що окрім наших лісогосподарських підприємств, до висадження дерев долучаються також небайдужі екоініціативи.

Один з таких «Озеленення планети», що відбудеться вже 20 березня цього року. Ініціатори планують висадити 1 000 000 дерев в 100 країнах світу за 1 день, об’єднавши небайдужих людей всієї планети . Працюємо разом!» – зазначив у дописі на сторінці у Фейсбук голова Державного агентства лісових ресурсів України.