Щодо реформ у лісовій галузі

Лісова галузь знову опинилася на порозі реформ. Про це розповів голова Держлісагентства Юрій Болоховець, пояснивши, що планується і навіщо.  

Недаремно наголошуємо – знову. Це питання для лісівників не нове. Про потребу реформування йшлося неодноразово. Останніми роками – особливо активно. І лише зараз розпочалося реальне напрацювання конкретних проектів та пропозицій.

Питання реформування лісового господарства під прицільною увагою Уряду ще з середини 2017 року. Тоді, за пропозицією Громадської ради при Держлісагентстві, у липні було розпочато роботу з підготовки Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства.

Як основні принципи розвитку галузі Держлісагентство пропонує:

– недопущення приватизації лісів або надання їх у концесію,

– визнання багатофункціональності лісового господарства,

– визначення поняття лісового господарства, яке апріорі повинне включати заготівлю деревини та реалізацію заготовленої продукції,

– збереження державної структури управління лісовим господарством,

– віднесення лісового господарства до пріоритетних галузей економіки,

– подальша організація ринку деревини в Україні відповідно до міжнародних стандартів та договорів, які підписані та ратифіковані державою.

Пропонується і вдосконалення нормативно-правової бази лісового господарства. А це, перш за все, грамотний розподіл функцій управління, вирішення питань фінансового забезпечення – що надзвичайно важливо.

Аналізуючи динаміку фінансової підтримки держави у відсотковому співвідношенні, очевидно, що вона має спадаючу тенденцію. З 2000 року трималася практично на одному рівні, а з 2016 року припинено фінансування державою навіть першочергових завдань та заходів.

Відтоді лісогосподарські підприємства працюють за принципом самоокупності, в процесі самостійно навчалися грамотно будувати менеджмент, враховуючи потенційні ризики. Все це – при постійному рості податкового навантаження.

За ці роки змінилося чимало. І найбільші зміни відбулися саме в системі управління. Ми не можемо цього не визнавати і не бачити.

Як і не помічати процесів автоматизації та цифровізації – зараз вони особливо відчутні в усіх сферах діяльності.

Логічно, що зміни відбуваються і вони однозначно потрібні. Менеджерські, структурні, такі, що здатні оптимізувати витрати.

Вирішення фінансових питань – однозначно першочергові завдання. У цьому переліку – і система оподаткування. Пропонована переатестація також спрямована на покращення ситуації та підвищення кадрового потенціалу. Але надважливо – щоб у цьому процесі було збережено інтереси кожного працівника. Тому над цими змінами необхідно працювати особливо виважено.

Щоб запропонована модель запрацювала, необхідне схвалення рішень з боку Уряду.

Маємо всі підстави сподіватися: реформування принесе позитивні зміни для галузі. І лісівники повинні зараз не тільки згуртуватись, бути сильними та єдиними, а й знайти шляхи та способи практичного об’єднання зусиль, об’єднання фінансового, ресурсного, матеріального, технологічного і кадрового потенціалу підприємств. Щоб у подальшому мати кардинально інші економічні можливості для розвитку, збудувати ще більш ефективно діючу менеджерську систему, створити такі умови, де кожен працівник почуватиметься захищеним і впевненим у майбутньому.