Працівники пресслужби Волинського ОУЛМГ взяли участь у тренінгу, де навчалися досвіду Австрії

Проведення такого навчального заходу стало можливим завдяки партнерству Державного агентства лісових ресурсів України і Федерального міністерства сталого розвитку та туризму Австрії.

Відкрив тренінг, що відбувався онлайн, перший заступник голови Держлісагентства Віталій Пунь, наголосивши на важливості роботи з громадськістю у сучасному світі. Віталій Теодорович також зазначив, що відповідальні за цю ділянку роботи повинні бути у безперервному процесі навчання. Побажав усім плідної роботи і нових вражень.

До участі у тренінгу були запрошені представники сфери комунікацій від усіх областей. Волинське ОУЛМГ долучилося до обговорення всією командою прессекретарів управління та відповідальних за роботу з громадськістю і ЗМІ на рівні держлісгоспів.

Завідувач сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю Держлісагентства Любов Полякова, котра взяла на себе не лише організаційні та модераторські функції, здійснювала переклад виступів спікерів з англійської. Серед таких – Герфрід Грубер, Йоханнес Прем, Роланд Кауц та Алоїз Шушнінгг. З їхніх доповідей учасники тренінгу дізналися про загальну ситуацію в лісовому господарстві Австрії,  як відбувається зовнішня комунікація на рівні Міністерства сталого розвитку та туризму, з якими викликами  зіштовхуються у роботі та як саме налагоджують зв’язки з громадськістю та ЗМІ.

Була також серія запитань-відповідей.

На завершення Любов Полякова репрезентувала діяльність Держлісагентства.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ