Договір про співпрацю підписали Волинське ОУЛМГ та Академія рекреаційних технологій і права

Таким чином обидві структури сьогодні, 14 квітня, скріпили угодою наміри про співробітництво та взаємодію.

Відповідний договір підписали начальник управління Олександр Кватирко та ректор приватного вищого навчального закладу Людмила Стасюк.

– Така співпраця однозначно стане корисною для обох сторін. Адже не секрет, що вищий навчальний може дати цілісну освіту лише за умови якісної теоретичної та практичної підготовки студентів. Зі свого боку наше обласне управління, в структурі якого 24 підприємства, постійно потребує фахових спеціалістів. Підготовка наукових робіт, дослідження про природу Волині, пропозиції щодо вдосконалення виробничих процесів також є надзвичайно важливими, – наголосив Олександр Кватирко.

Форми роботи, прописані у договорі – а це обмін актуальною інформацією, проведення спільних науково-практичних конференцій, семінарів, інших заходів, реалізація проектів та багато інших важливих завдань – дадуть можливість студентам розкрити свій потенціал.

Лісівники Волині завжди радо вітають таке партнерство. І посилено працюють у цьому напрямку. Співпраця освітніх закладів та Волинського ОУЛМГ є тісною ще на рівні шкіл. На базі державних лісогосподарських підприємств нині діє 59 шкільних лісництв. Навчальна та наукова робота – невід’ємна складова діяльності таких профільних об’єднань.

Тісною є співпраця лісівників з вищими навчальними закладами області. Студенти проходять навчальну практику, приїжджають на екскурсії та мають можливість безпосередньо відвідувати виробництво.

Окремою сторінкою науково-практичної роботи є діяльність Лісівничого молодіжного центру, що функціонує на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ». У ботанічному заказнику загальнодержавного значення і школярі, і студенти мають можливість вивчати особливості природи Волині, в результаті чого готують власні наукові дослідження. Найкращі з них уже впроваджені державними лісогосподарськими підприємствами.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ