До уваги експортерів! Інформуємо щодо організації роботи

Враховуючи необхідність запровадження заходів щодо уникнення черг представників експортерів та дотримання  всіх необхідних карантинних вимог під час надання послуги з видачі «Сертифікату про  походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій» (далі – «Сертифікат»), Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства  інформує про наступне.

Подання експортерами заяви та супровідних документів (на час карантину) можливе:

  • під час особистого прийому в кабінеті  «Єдиного вікна»  з дотриманням часового робочого графіку  та карантинних вимог;
  • в спеціально відведену скриньку (в приміщенні управління)  для подання заяв із дотриманням  часового робочого графіку та карантинних вимог;
  • в будь-який зручний час в  електронному вигляді на електронну пошту sertyfikat@lisvolyn.gov.ua з обов’язковим подальшим наданням оригіналу заяви та супровідних документів в управління в день отримання Сертифікату з дотриманням часового робочого графіку та карантинних вимог.

Можливим є використання кабінету експортера системи ЕОД, за допомогою мережі Інтернет з дотриманням вимог відповідної інструкції.

Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» (далі – ДП «ЛІАЦ» ) надає змогу експортеру, на основі  відповідного договору, внести дані та електронний пакет документів  за допомогою інтегрованого модуля « Сертифікат походження лісоматеріалів» системи ЕОД для попередньої оцінки можливості видачі Сертифікату.

Відповідальна особа ДП «ЛІАЦ» за забезпечення використання та належного функціонування кабінету експортера – Томілін О.В. моб.+380672161287, e-mail: o.tomilin@ukrforest.com

Робочий графік прийому заяв  та видачі сертифікатів (на час карантину):

 Прийом заяв:Видача сертифікатів:
Понеділок-четвер:             з 8:00 до 12:00Понеділок – четвер:         з 15:00 до 17:00
П’ятниця   та передсвяткові дні:         з 8:00 до 11:00П’ятниця   та передсвяткові дні:         з 14:00 до 15:30
Вихідні дні: субота, неділя.   
  • Кожний перший  вівторок поточного місяця  архівування документації – прийом та видача документів здійснюватися не буде.

(03322) 4-00-70

 sertyfikat@lisvolyn.gov.ua