Робоча група Держлісагентства інспектує стан справ з охорони праці в держлісгоспах Волині

На Волині здійснюється перевірка з питань додержання законодавства у сфері промислової безпеки, охорони та гігієни праці фахівцями Держлісагентства. До робочої групи увійшли головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства Андрій Мусійовський, заступник начальника відділу охорони та захисту лісу Рівненського ОУЛМГ Володимир Касянчук та головний спеціаліст відділу лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ Василь Степанишин.

В рамках перевірки опрацьовується документація, здійснюється огляд верхніх, проміжних та нижніх складів лісопродукції, переробних цехів, автоколон. Фахівці здійснюють перевірку з організації лісосічних робіт, проводять бесіди з відповідальними за охорону праці на підприємствах, безпосередньо на робочих місцях.

Такі перевірки є систематичними і проводяться  з метою надання методичної та правової допомоги спеціалістам державних лісогоподарських підприємств, також виправлення допущених недоліків та попередження нещасних випадків у майбутньому. Робоча група вже мала можливість ознайомитися зі станом справ у ДП «Ковельське ЛГ», ДП «Турійське ЛГ», ДП «Любомльське ЛГ» та ДП «Старовижівське ЛГ».

Пресслужба Волинського ОУЛМГ