Волинські лісівники отримали нагороду від спілки ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Учора, 22 квітня, в овальній залі обласної ради відбулися заходи, приурочені 35-й річниці Чорнобильської катастрофи. Згадували  період трагедії, вшановували людей, чиї життя вона змінила назавжди.

У залі зібралися ліквідатори аварії на ЧАЕС, висловлювали їм слова вдячності та вручали нагороди заступник голови облдержадміністрації Людмила Тимощук заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.
Про те, як усе сталося, згадував голова громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля Волині» Ростислав Кухтей. Зокрема він зазначив, що «26 квітня 1986 року розпочався відлік героїчного подвигу воїнів Чорнобиля, які не з гвинтівками, а з лопатами пішли у бій із «мирним» атомом, втрачаючи своє здоров’я та життя».
До слова. В нашій державі 185 тисяч людей отримали звання ліквідаторів.

Надалі перейшли до нагород. Цього дня ліквідатори отримали ряд відзнак обласної ради,  облдержадміністрації, а також Всеукраїнської ГО «Союз Чорнобиль України». 
Крім відзнак, за дорученням голови обласної ради Григорій Пустовіт передав у подарунок волинським ліквідаторам символічний дзвін, який буде встановлено на меморіальному комплексі «Вічна слава» у Луцьку.
Серед відзначених – трудовий колектив Волинського ОУЛМГ – за вагомий внесок у справі захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і підтримку діяльності обласної та міськрайонних громадських організацій «Союз інвалідів Чорнобиля Волині».

Бережемо таку співпрацю. Завжди будемо вдячні, пам’ятаємо і цінуємо жертовність цих людей.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

Фото із фейсбук-сторінки Волинської обласної ради