Спільні пожежні навчання відбулися на базі Цуманського лісгоспу

Сьогодні, 21 травня, на базі ДП «Цуманське лісове господарство» у Берестянському лісництві тривали спільні протипожежні навчання підрозділів державної лісової охорони.

На навчанні були залученні працівники НПП «Цуманська пуща», Ківерцівського відділу поліції, також державної служби надзвичайних ситуацій у Волинській області.

Керівниками на гасінні умовної пожежі були головний лісничий ДП «Цуманське ЛГ» Артем Лісовецький та провідний інженер охорони та захисту лісу Віктор Аршулік.

На навчання прибули 2 пожежних автомобілі та 2 трактори ДП «Цуманське ЛГ», пожежний автомобіль Цуманської ТГ, було задіяно необхідний пожежний інвентар.

В результаті усі спецпідрозділи показали злагоджену роботу під час виявлення лісової пожежі. А це в роботі лісової охорони та рятувальників  – найважливіше.

Безперечно – найкраще взагалі уникнути вогню, зазначає керівник підприємства Юрій Ребар. Проте реалії змушують бути готовими до надзвичайних ситуацій. Навіть цієї весни цуманським лісівникам уже довелося протистояти вогню у самосівних лісах.

Попереду літо, тож такі навчання – давня необхідна традиція.

Всі працівники оперативно і швидко виконали свою роботу, тому впевнені, що готові протистояти лісовим пожежам.

Але дуже хочеться сподіватися, що такі зустрічі будуть надалі тільки на подібних тренуваннях. І в жодному разі – не на лісових пожежах.

Пресслужба ДП «Цуманське ЛГ»