«Я задоволений роботою волинських лісівників!»

Ці слова голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков мовив у Луцьку на підсумковій нараді в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.  Валерій Вікторович вручив перехідний прапор обласного управління лісового та мисливського господарства і обласної організації профспілки працівників лісового господарства переможцю  трудового суперництва за І півріччя директору ДП «Маневицьке ЛГ» Володимиру Радіону. Також його працівники нагороджені премією у розмірі 30 тис. грн. Друге місце і премію у розмірі 20 тис. грн. здобув колектив ДП «Камінь-Каширське ЛГ», третє місце і 10 тис. грн. преміальних вибороло ДП «Городоцьке ЛГ».

На самій нараді йшлося не лише про успіхи, а волинянам є чим похвалитися, а й про невикористані можливості, резерви і, звичайно, про «тягарці», що тягнуть на дно. З доповідями виступили головний лісничий ВОУЛМГ Сергій Шеремета, начальник відділу лісових ресурсів управління Григорій Новосад, начальник відділу бухобліку, аудиту, фінансів та звітності – головний бухгалтер управління Лідія Турянська.

Вони говорили про лісовідновлення, догляд та охорону

лісу, заготівлю деревини, економічну та фінансову складові лісогосподарювання. Акценти розставляв начальник управління Василь Мазурик, який вкотре наголосив, що пріоритетними залишаються садіння та догляд лісів. Говорячи про лісові культури, охорону деревостанів, ефективність роботи мобільних груп, зарплатню, розрахунки і борги, фінансові й економічні показники, сертифікацію й електронний облік, собівартість продукції, заготівлю і переробку деревини, інші важливі напрями роботи, вкотре наголошував на прозорості господарювання, правдивості показників, сумлінному відношенні до Лісового Кодексу.

– Це наша Біблія! – мовив. – Вона завжди переді мною. Перечитую і приходжу до думки, що мені ця книга цікавіша від художньої.

На нараді виступив заступник голови Волинської облдержадміністрації Микола Собуцький. Він подякував лісівникам за добрі справи, висловив кілька слушних пропозицій, зокрема по більш ефективному використанню консервних цехів лісогалузі та переоснащенню               держлісгоспів новою технікою.

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков, підсумовуючи роботу волинських лісівників, акцентував увагу на дотриманні законності та скрупульозному документуванні усіх витрат. Навіть, на бронежилети, допомогу українській армії і сім’ям лісівників, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України (а на Волині таких 23). Валерій Вікторович залишився задоволеним від почутого. Цього дня голова держлісагентства поспілкувався з управлінцями, директорами держлісгоспів, зокрема директору Шацького лісового коледжу ім. Валентина Сулька Ігорю Жмурку повідомив, що вживає всіх можливих заходів для повернення коледжу ( у ньому він також свого часу навчався) у підпорядкування Державному агентству лісових ресурсів України.

Сергій Цюриць,

прес-служба ВОУЛМГ.