На Старовижівщині провели профспілкову конференцію

Днями у ДП «Старовижівське лісове господарство» відбулася звітно-виборна профспілкова конференція. За участю голови  обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павла Миколайовича Матіюка, лісничих, майстрів лісу, майстрів та робітників цехів  переробки деревини.

Засідання розпочав голова профкому ДП «Старовижівське лісове господарство» Анатолій Дунець, який виступив із звітною доповіддю профспілкового комітету ДП «Старовижівське лісове господарство» за період з 15 квітня 2016 року по 20 травня 2021 року.

Зазначив, що 25 років тому створена  Професійна спілка працівників лісового господарства України, яка стоїть на стороні законних прав та інтересів лісівників. За цей час пройдено нелегкий шлях становлення, набрання досвіду, єднання та професійної зрілості, що дозволило посісти гідне місце серед інших профспілок, які входять до складу Федерації профспілок України. Профспілковий комітет ДП «Старовижівське лісове господарство»  протягом звітного періоду  доклав максимум зусиль у питаннях захисту членів профспілки на гідну працю. Зокрема обговорювалися питання охорони праці та здоров’я членів профспілки, культурно – масової, спортивної, організаційної роботи профспілки та всім болючої теми реорганізації лісгоспів.

Із звітом про роботу ревізійної комісії виступила Раїса Віталіївна Шворак.

Виступив на конференції  лісничий Сьомаківського лісництва Вадим Нікітюк. Зазначив, що профспілковий комітет нашого підприємства діє успішно і продуктивно, будь-які питання вирішуються оперативно. Роботу профспілкового комітету вважає задовільною.

Щодо охорони праці та здоров’я членів профспілки виступив інженер з охорони праці Адамук В. С. Зазначив, що охорона праці поставлена  в лісгоспі на належному рівні. Про що свідчать і результати перевірки підприємства.

Також виступив Начальник гаража Аркадій ДІДУХ, і запропонував роботу профспілкового комітету також визнати задовільною.

Павло Миколайович Матіюк серед іншого в своєму виступі запропонував спільно вирішувати проблеми, постійно висловлювати свою думку, діяти разом.

Також  за активну роботу в галузевій профспілці, у розв’язання питань, пов’язаних із захистом трудових та соціально-економічних прав  працівників була вручена почесна грамота  від центрального комітету профспілки працівників лісового господарства Дунцю Анатолію Пилиповичу, якого ще  на 5 років було обрано головою профкому.

Пресслужба ДП «Старовижівське ЛГ»