З нагоди Міжнародного дня біорізноманіття лісівники Волині провели зустрічі з вихованцями шкільних лісництв

Щороку, 22 травня, світ відзначає «Міжнародний день біологічного різноманіття». З цієї нагоди лісівники Волині протягом тижня проводили навчальні зустрічі, конференції, уроки з практичним напрямком.

Цей день – чудова нагода ще раз згадати про різноманітність нашої природи і необхідність її збереження.  

Головний лісничий ДП «Поліське лісове господарство» Анатолій Іщик спільно із керівником Чорторийського шкільного лісництва Ольгою Вейною провели для учнів Старочорторийської ЗОШ лекцію про важливість доцільного використання компонентів біорізноманіття.

Головний лісничий ДП «Колківський лісгосп» Руслан Люшук провів заняття на свіжому повітрі для учнів Рудниківського шкільного лісництва. Він ознайомив слухачів з біорізноманіттям нашого краю, його рекреаційним і екологічним потенціалом та значенням для регіону, важливістю збереження і примноження для наступних поколінь.

Одним із способів боротьби за збереження різноманітності життя на нашій планеті є створення природно-заповідних територій, де охороняються рослини та тварини, а також дбайливе ставлення до природи, озеленення територій та створення нових зелених паркових зон.

Саме в такому місці, в дендрологічному парку, зібрала учнів Маневицького шкільного лісництва ЦТДЮ керівник Ольга Медведюк. Вона розповіла дітям про роль навколишнього світу для благополуччя людини та необхідності дій щодо його збереження і невиснажливого використання біорізноманіття.

Представники ДП «Цуманське лісове господарство» – інженер охорони та захисту лісу Неля Бродоса, майстер лісу Цуманського лісництва Андрій Ковальчук та керівник шкільного лісництва Світлана Федорова – провели для вихованців Цуманського шкільного лісництва лісовий урок на тему: «Біорізноманіття».

Екскурсію до лісового розсадника Любомльського лісництва, провів інженер з лісових культур Іван Каліщук. На практичному занятті він розповів про місце лісів у світі для збереження біорізноманіття.

У ДП «Ковельське лісове господарство» до Міжнародного Дня біорізноманіття лісничий Ковельського лісництва Микола Кузнєцов провів вихованцям Дубівського шкільного лісництва екскурсію лісовим розсадником. Учні цікавилися вирощуванням посадкового матеріалу від насінини до високопродуктивних насаджень. А також під час тематичної лекції дізналися про зникаючі види рослин, тварин, інших організмів та мікроорганізмів, взаємодія їх між собою та вплив на навколишнє середовище.

Працівниками ДП «Горохівське ЛМГ» було представлено цікаву тематичну презентацію учням Підберезівського ліцею та Борочичівського шкільного лісництва, молодому поколінню розповіли про важливість відзначення цього дня його історію, мету заснування та особливості.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ