У Лісівничому молодіжному центрі відбулося свято до Дня захисту дітей ФОТО ВІДЕО

Вчора, 1 червня, світ відзначав Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди у ботанічному заказнику загальнодержавного значення Воротнів ( ДП «Ківерцівське ЛГ») лісівники спільно із Підгайцівською сільською радою організували для дітей громади неймовірно яскраве дійство.

Координатор Лісівничого молодіжного центу Валентина Юхимчук від імені лісівників Волині привітала маленьких гостей, батьків та організаторів із міжнародним святом та першим днем літа, якого так чекають всі діти.


Відкриваючи захід, заступник голови Підгайцівської сільської ради Валентин Приходько розповів, що 20 років тому став батьком особливої дитини, і добре знає, який це непростий шлях.

«Хотілося зробити свято, яке об’єднає людей зі схожими життєвими обставинами, підтримати їх, розважити, подарувати позитивні емоції та заявити, що керівництво громади пам’ятає про них», – підсумував Валентин.

На святі розважалися більше 160 дітей – із усієї Підгайцівської громади. Це діти з особливими потребами, сироти і малюки, позбавлені батьківського піклування.

Широкий вибір майстер-класів на п’яти локаціях не лишив нікого байдужим. Гості розважались, навчаючись флористиці, розмальовці гіпсових фігурок, лялькарству, виготовленню еко-панно, плетінню із гумок та гончарству.
Настрій створювали аніматори, дивуючи бульбашковим шоу, запальними танцями супер-героїв, естафетами та аквагримом.

Не забули і про частування та подарунки. Діткам роздали ланч-бокси із апетитними гамбургерами, фруктами та напоями.

На згадку маленьким гостям Воротнева подарували м’які іграшки та повітряні кульки.
Свято вдалося!

Пресслужба Волинського ОУЛМГ