Майже півсотні заходів за останні 3 місяці – у воротнівському Лісівничому центрі не засумуєш

За короткий теплий період 2021 року у Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», побувало близько 1,5 тисячі відвідувачів та було проведено більше 40 різних заходів: екскурсії, навчально-пізнавальні ігри, майстер-класи, різноманітні акції та операції, навчальна практика та фахові тренінги для студентів.

Особливо плідними були травень – червень. Це й не дивно. Завершується навчання й розпочинаються літні канікули у школярів.

Початок літа традиційно святкували Всесвітній день захисту дітей (1 червня). Цьогоріч це свято провели спільно з Підгайцівською ОТГ для особливих дітей. Розваги з аніматорами, бульбашкове шоу, майстер-класи, лісовий чай та подарунки від меценатів для сотні дітей.

Багато екскурсій та тематичних «лісових» уроків провела керівник Центру Валентина Юхимчук для волинських школярів і не тільки. Приємно, що стежину до Лісового молодіжного центру протоптали і з сусідньої Рівненщини.

Весняні толоки та акція з посадки лісу. Сотні учасників та море взаємного позитиву.

Окремо хочеться згадати про воротнівські майстер-класи. Чого тільки варте заняття із писанкарства для вихованців Піддуцбцівського учнівського лісництва!

Часті гості тут – вихованці учнівських лісництв та студенти.

Зачаровані неймовірною красою Воротнівського лісу та гостинністю лісівників вони завжди обіцяють приїхати сюди знову. Отож – до нових зустрічей!

Шукаємо себе на фото та згадуємо приємні моменти!

Пресслужба Волинського ОУЛМГ