На Горохівщині браконьєр стріляв у бік єгеря, який його виявив

Події мали місце сьогодні вночі. Під час патрулювання мисливських угідь єгерська служба ДП «Горохівське ЛМГ» помітила світло ліхтаря у полі біля лісу. Підійшовши ближче, працівник державної лісової охорони побачив двох чоловіків і поцікавився, чому вони тут. Один одразу вдався до втечі, інший став поводити себе агресивно і погрожувати, що буде стріляти. Згодом чоловік здійснив два постріли – у повітря та в бік єгеря. Утікаючи, здійснив ще один постріл.

Про факт повідомили поліцію.

Триває слідство. Встановлюють деталі, є підозри щодо особи порушника. Очевидно, що це були місцеві жителі, які добре орієнтується на місцевості.

На щастя, цього разу обійшлося без трагічних наслідків. Через вдалий збіг обставин. Адже постріли у темряві вкрай небезпечні.

Ми звертаємося до всіх мисливців. Зовсім скоро – відкриття сезону полювання на пернатих. Встигніть оформити всі необхідні документи і не порушуйте закон та не наражайте на небезпеку ні своє життя, ні колег.

На жаль, випадки убивства працівників єгерської служби під час виконання службових обов’язків уже є в історії лісової галузі Волині.  Давайте разом зробимо усе, щоб не допустити повторення цієї жахливої трагедії, яка сталася через безглуздість та безвідповідальність людей, що незаслужено називають себе мисливцями.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ