Смачну продукцію волинського лісу репрезентували на «Торчинському ярмарку»

Варення, соки, меди та іншу екологічну продукцію консервних цехів Волинського ОУЛМГ представили учора, 31 липня, під час театралізованого ярмарку у Торчині працівники державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство».

Можна було ознайомитися, скуштувати та купити. Що учасники ярмарку активно реалізовували.

Волинські лісівники репрезентували під час виставки і саджанці декоративних порід, асортимент яких також суттєвий.

На «Торчинський ярмарок» прибули сотні людей з усієї Волині. За задумом організаторів, дійство, що відбувалося, було стилізовано у реаліях 16 століття.

Уздовж вулиць свої роботи презентували ремісники, працювала гільдія корчмарів, веселили народ лірники і лицедії, аматорські і професійні фольклорні колективи –  у кожному куточку творилося різноманітне й цікаве для малих і дорослих костюмоване дійство.

Події, що відбувалися, ніби проводили паралель із сучасною децентралізацією, яка дає громадам можливості на самостійність управління і розвиток.

Торчинський селищний голова Юрій Кревський зазначив, що підготовка до проведення театралізованого фестивалю тривала понад пів року.

До участі запросили і волинських лісівників. Директор державного підприємства Анатолій Ярмолюк подякував організаторам за можливість долучитися до такого дійства та наголосив, що і надалі працюватимуть над розвитком напрямку побічного користування. Адже вкотре переконалися, що на екологічну продукцію консервний цехів є чималий попит у споживачів. А це означає, що мода на натуральне повертається.

Крім того, державні підприємства, як і українські громади, працюючи за принципом самоокупності та постійно шукаючи додаткові шляхи надходжень, намагаються диверсифікувати виробництво, зробити його сучасним та адаптованим до європейських вимог.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ