Голова держлісоагентства – на Волині

 Робоча поїздка

Голова держлісоагентства – на Волині

На Волині 21 липня з робочою поїздкою перебував голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков. Він відвідав ДП «Турійське ЛГ», де відбулася зустріч із колективом. На ній Валерій Черняков наголосив на вчасній виплаті зарплат та дотриманні керівництвом підприємства зобов’язань, визначених контрактом з Державним агентством лісових ресурсів України.  Підприємство було проінспектовано з питань  лісовідновлення, охорони та захисту лісу, бухгалтерського обліку та реалізації лісопродукції. Валерій Вікторович особливу увагу приділив питанням електронного обліку і лісової сертифікації, охорони та захисту лісу, зокрема, проведення профілактичних заходів щодо збереження лісів від пожеж. 

Голова держлісоагентства побував безпосередньо і в лісових масивах Вербичанського лісництва, де зустрічався з працівниками лісової охорони.

 Під час перебування у ДП «Турійське ЛГ» особлива увага зверталася на санітарний стан лісових насаджень, доцільність призначення в них санітарно-оздоровчих заходів, у тому числі і в лісових масивах, що віднесені до  природно-заповідного фонду. 

Прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства