Як, де і за скільки купити дрова паливні

Ще кілька холодних днів – і у волинських селах, містечках та навіть великих містах розпочнеться «дров’яний бум». Щоб знизити кількість запитань, інформуємо громадян про орієнтовні ціни на тверде паливо, місця реалізації та контакти відповідальних осіб.

Нагадуємо: державні лісогосподарські підприємства Волинського ОУЛМГ традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у найближчий до них лісгосп чи лісництво – постійні лісокористувачі готові продати дров’яну деревину у встановленому порядку за встановленими відпускними цінами.

Окремо наголошуємо: державні лісогосподарські підприємства першочергово забезпечують дровами громадян та соціальні установи. І всі зусилля зараз спрямовані на те, щоб ні в кого не виникало проблем із закупівлею необхідної кількості твердого палива.

У розділі “Громадянам” на сайті ВОУЛМГ – вся необхідна актуальна інформація – щодо цін та контактів. Звертайтеся у найближчий держлісгоп – звідки вам найзручніше доставити дрова додому.

Вичерпна інформація тут.