Розвиток мисливського собаківництва на Волині виходить на новий рівень

Наміри про партнерство у цьому напрямку скріпили відповідною угодою начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко та голова правління громадської організації «Волинський клуб собаківництва» Ігор Жмурко.

Посилення ролі мисливського собаківництва у відповідних галузях наукової і господарської діяльності, що проводиться на території Волинської області; зміцнення матеріально-технічної бази та ресурсного забезпечення; проведення спільних тематичних заходів, організація роботи громадських та державних лісівничих організацій, –  ці та інші напрямки будуть спільно втілювати у життя обидві сторони.

Щоб реалізовувати такі завдання, визначили перелік заходів. А це – участь у конкурсах, акціях, масових заходах, створення та впровадження спільних проєктів та програмних продуктів з метою досягнення максимального ефекту; створення та функціонування навчального центру для підготовки собак мисливських порід до полювання (вольєри, штучні споруди тощо) та інше.

– Це невід’ємна частина розвитку мисливського господарства. Цього року ми суттєву увагу приділи саме собаківництву. У ДП «Старовижівське ЛГ» зобили акцент на розведення та професійну підготовку  німецького ягдтер’єра і українського карпатського гончака; у ДП «Любешівське ЛМГ» – західносибірської лайки. Знаємо, що цього року у Шацьку відбудуться 29-ті міжнародні змаганнях  німецьких ягдтер’єрів AndS рангу FCI – САСІТ «Робота після пострілу». Можливість проведення такого рівня заходу з’явилася у зв’язку з перемогою української команди в 2017 році в Швейцарії. Саме завдяки роботі громадської організації, яку очолює Ігор Жмурко, Волинь отримала нагоду приймати змагання всесвітнього рівня. Вірю, що наша співпраця значно посилить цей потенціал, – зазначив Олександр Кватирко.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ