З кожної тисячі продажів – посадити дерево: на Волині представники бізнесу долучилися до реалізації програми Президента «Зелена країна»

Молодий колектив інтернет-магазину Dybok.ua ще з середини літа оголосив про ініціативу долучитися до озеленення країни. І запропонували чудову ідею, варту наслідування іншими представниками бізнесу: з кожної тисячі продажів висадити дерево! Нещодавно задумане розпочали втілювати у життя. В рамках  реалізації програми Президента «Зелена країна»  за підтримки Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства реалізовують ініціативу «Створюй ліси з Dybok.ua». Організували акцію для колективу у ДП «Маневицьке ЛГ».

Головний лісничий ДП «Маневицьке лісове господарство» Віталій Пащук провів необхідні інструктажі та надав чимало інформації про особливості посадки лісу.

Молоді, активні, креативні люди із захватом відновлювали ліси –  висаджували сіянці берези повислої у Черевахівському лісництві ДП «Маневицьке лісове господарство».

 «Ми заслужили жити в екологічно безпечній, чистій та озелененій країні, тому що нам під силу зробити її такою тут і зараз! А ще ми дуже хочемо, щоб на Волині був ліс, створений нашими руками. Дякуємо лісівникам за чудову можливість реалізувати такі плани», – говорять працівники Dybok.ua.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ