На Волині відбувся флешмоб зі створення зелених зон на території навчальних закладів

Суть проста – створити парк, алею, просто висадити дерева та кущі на території своєї школи, садочка, коледжу. Лісівники ініціювали – вчителі та діти радо долучилися. Відбулася акції в рамках програми Президента «Зелена країна».

Зокрема у ДП «Туріське ЛГ» долучилися всі лісництва. Разом із вчителями та дітками лісівники озеленили території садочка у с. Мокрець, в Осівцях провели озеленення на дитячому майданчику,  в с. Доросині озеленили територію школи, як і в селах Дуліби та Перевали.


До флешмобу зі створення зелених зон біля загальноосвітніх закладів в рамках акції #Створюємо_ліси_разом #Зелена_країна активно долучилися у ДП «Ківерцівське ЛГ» – було впорядковано територію загальноосвітньої школи I-II ступеня с. Крупа.

Керівник Воротнівського молодіжного центру Валентина Юхимчук разом із директором школи Мирославом Філозофом та учнями шкільного лісництва висадили ялицю білу, колючу ялину та різні види ялівців.

Працівники  ДП «Ковельське ЛГ» разом із вихованцями Скулинського учнівського лісництва впорядкували територію Скулинської школи.

Флешмоб зі створення зелених зон біля загальноосвітніх закладів відбувся із за підтримки ДП «Маневицьке лісове господарство» – долучились представники Карасинської гімназії Прилісненської сільської ради Волинської області.

Не лишився осторонь і Опорний заклад загальної середньої освіти «Прилісненський ліцей Прилісненської сільської ради Волинської області.

На Старовижівщині було впорядковано територію ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне.

А завдяки працівникам ДП «Шацьке УДЛГ» – озеленено територію опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт. Шацьк та в центрального парку с. Мельники.

Активно працювали і в ДП «Поліське ЛГ» – тут співпраця з учнями та вчителями щодо створення зелених зон є давньою та результативною.

Подібні заходи лісівники Волині провели практично з усіма навчальними закладами області.

До них загалом долучилися майже півтисячі учасників, які висадили разом майже 2,5 тис. декоративних та лісових рослин.

Акція «Створюємо ліси разом» на Волині триває. Загалом представниками громадськості на Волині висаджено 300 тис. штук майбутніх деревець.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ