На Волині відбулася міжнародна мисливська конференція

Вона тривала протягом двох днів – 27 та 28 жовтня. Відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський досвід і перспективи розвитку оленярства та ведення вольєрного мисливського господарства в Україні» на базі екопарку «Аміла».

Перейняти успішний досвід організації та ведення оленячої ферми до Радовичів Ковельського р-ну та поділити власним приїхали представники Австрії, Латвії, Литви, Польщі, Португалії та Білорусі.

Он-лайн привітав учасників заходу голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець. Приємно, що рівень ведення мисливського господарства на Волині є досить високими, зазначив керівник галузі. Те, що ми маємо можливість не лише навчитися, а й показати власні переваги, переконує: люди, які працюють на цим, професіонали справи. Юрій Віталійович  побажав усім плідної роботи.

На захід прибули перший заступник голови Держлісагентства Віталій Пунь, начальник Управління мисливського господарства та полювання Іван Шеремет, начальник відділу Управління охорони біорізноманіття  Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів Володимир Домашлінець, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

Модераторами та організаторами заходу виступили голова ФГ «Аміла» Роман Микитюк та в.о. Президента Всеукраїнської асоціації мисливців та рибалок Віктор Червоний.

Серед присутніх – начальники обласних управлінь лісового та мисливського господарства, представники держлісгоспів України, керівники фермерських та мисливських господарств різних країн, представники громадських спілок, науковці різного профілю, галузеві експерти.

Під час теоретичної частини заходу учасники конференції досліджували організаційні та технічні аспекти розвитку оленярства в умовах фермерського господарства, європейський досвід ведення мисливства, біологічну безпеку в мисливських господарствах, законодавче врегулювання утримання, розведення і використання оленів у напіввільних умовах.

Продовжився міжнародний захід екскурсією на оленячу ферму та іншими численними локаціями екологічного парку «Аміла».

Пресслужба Волинського ОУЛМГ