У волинському лісі – новий екомаршрут ФОТО

Розробили його лісівники ДП «Ківерцівське ЛГ». Лісовий маршрут – поряд із рекреаційним пунктом «Пролісок». Така локація однозначно є суттєвою перевагою. Адже пройтися можуть усі, хто тут зупинився. Це безперечно стане родзинкою відпочинку серед лісу.

Екологічний чи лісовий маршрут, екологічна стежка – у народі прижилися різні назви – це, просто кажучи, пішохідна або велосипедна доріжка у лісі. Промаркована, обладнана спеціальними інформаційними стендами, де можна почерпнути інформацію про місце – така собі екскурсія без екскурсовода.

Інформаційні стенди, встановлені на певній відстані, біля найцікавіших об’єктів, що дозволяє швидко отримати інформацію та спрямувати рух відвідувачів за вказаним маршрутом. Також є достатньо лавочок та смітників.

Як зазначив директор ДП «Ківерцівське ЛГ» Анатолій Ярмолюк, екологічні стежки є однією із форм виховання екологічного мислення та світосприйняття. У відвідувачів поглиблюються та поширюються знання про навколишню природу, рослинний та тваринний світи, геологічну будову місцевості. Вдосконалюється розуміння закономірностей біологічних та інших природних процесів. Така стежка спеціалізована і підходить для освітніх цілей.

Ківерцівській екостежці надали офіційний старт в рамках акції «Створюємо ліси разом», що відбувається на виконання програми Президента “Зелена країна”.  Відвідати її вже мали нагоду керівники області, журналісти, представники громадськості.

Зробити це можете і ви. Запрошуємо.

Розташування: траса Луцьк – Маневичі, за кілометр від м. Ківерці. Перед рекреаційним пунктом «Пролісок». Поряд є чимала парковка – все для вашого комфорту.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

Поряд – “Лісовичок”. Тут ви може придбати екологічну продукцію волинських лісів.