Результати рейдів лісової охорони за перші дні листопада: виявлені незаконні порубки та перевезення продукції

Працівники державної лісової охорони постійно патрулюють лісові масиви та прилеглі дороги. В результаті – за останні дні було виявлено численні порушення.

Зокрема 3 листопада працівники державної лісової охорони ДП «Камінь-Каширське ЛГ» спільно з поліцією зупинили автомобіль, який перевозив палетну дошку. Документи, які надав водій автотранспорту, були з недостовірними даними. Автомобіль затримано, триває слідство.

4 листопада працівники державної лісової охорони цього ж підприємства на одній із приватних пилорам виявили деревину  без належного маркування. Продукцію вилучено, справу передано в поліцію.

Працівники лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ» виявили самовільну порубку у Горинському лісництві. Загальна сума збитків у цьому випадку становить понад 30 тис. грн. Матеріали справи направлено у правоохоронні органи.

На одній із приватних пилорам смт Голоби Ковельського р-ну було вилучено загалом 40 м куб. деревини. А поблизу с. Мосир Любомлського р-ну – 6,6 м куб. продукції невідомого походження.

На Камінь-Каширщині та в Колках Луцького р-ну працівники  лісової охорони в результаті перевірок виявили пилопродукцію без належних документів.

На Турійщині зафіксовано самовільну порубку – знищено 0.4 га лісу, що межує із самосійними ділянками, де проводилося розчищення площ.

Щодо кожної із справ проводиться належна перевірка.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ