Уже в доступі – кастомний віртуальний 3D-тур заказником «Воротнів»

Прогулятися територією ботанічного заказника «Воротнів» (Воротнівське лісництво ДП «Ківерцівське ЛГ») та роздивитися основні туристичні локації тепер можна зі смартфона чи стаціонарного комп’ютера. Віднедавна доступним для користувачів став кастомний віртуальний 3D-тур.

Також віднедавна на Google maps можна знайти всю необхідну інформацію про найбільш попуулярні рекреаційні пункти.

– Це практично систематизація роботи волинських лісівників у розвитку зеленого туризму як окремого напрямку. Будемо намагатися адаптувати все під вимоги сучасного туриста. Маємо багато ідей, поетапно будемо їх реалізовувати, – зазначає начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко. – Насправді лісівники давно працюють у цій сфері. Рекреаційні зони, еко-стежки, інші окремі локації, які варті уваги, з мисливського напрямку – вольєри та профільні бази. Також лісові пасіки, дендропарки та навіть території наших лісництв – все це давно було цікавим для відвідувачів. Нам необхідно лише все систематизувати і перетворити в окремі туристичні маршрути.

Тож розглянути основні локації воротнівського заказника можна і з висоти, і безпосередньо з центральних точок. Ефект присутності – гарантовано. 

Всього – 5 локацій. Віртуально можна роздивитися будинок над ставком, пройтися територією лісництва та центральною прогулянковою доріжкою,  тоді піднятися на найвищу точку заказника та зустрітися з дикими мешканцями вольєра.

Окремо пропонується аероекскурсія. Ще те видовище.

Побачити все можна, зісканувавши QR-код.

Ідея проєкту виникла в результаті співпраці з відділом туризму Волинської облдержадміністрації.

Втілила проєкт у життя агенція Virtual Ukraine.

Приємної віртуальної подорожі!

https://virtualukraine.travel/F17y3wYJ8F/34803838p&107.26h&56.47t

Пресслужба Волинського ОУЛМГ