20 років від часу створення Черемського природного заповідника: минуле та сучасність

У четвер, 16 грудня, у Черемському природному заповіднику відбулися урочистості з нагоди 20-річного ювілею установи. З вітальним словом до присутніх на святі звернувся керівник заповідної установи Володимир Васильович МИРКА, який зачитав привітання в.о. міністра Міндовкілля Руслана Стрільця та підвів підсумки періоду становлення, за час якого розпочато природоохоронну, наукову та еколого-освітню діяльність. Користуючись нагодою, Володимир Васильович висловив щиру вдячність працівникам, наголошуючи на значущості роботи кожного з них, адже вони щодня самовіддано стоять на варті охорони довкілля та гармонійної взаємодії людини з природою.

Серед гостей на святі, окрім працівників природного заповідника, присутні перший заступник начальника – головний лісничий ВОУЛМГ Руслан Войцеховський, перший заступник голови Камінь-Каширської райдержадміністрації Олександр Михалік, заступник голови Камінь-Каширської районної ради Сергій Дмитрук, заступник голови Маневицької селищної ради Володимир Фурманчук.  

Щиро вітаючи колектив заповідника з ювілеєм, гості побажали всім працівникам та їхнім родинам міцного здоров’я, добра і миру в кожній сім’ї, професійних успіхів у такій благородній справі, як збереження єдиного на Волині природного заповідника – еталонного природного комплексу Волинської області

Довідково. Черемський природний заповідник – природоохоронна науково-дослідна установа, що входить до складу природно-заповідного фонду України основними його завдання є збереження природних комплексів та об’єктів України, забезпечення охорони території з усіма природними комплексами та об’єктами, проведення наукових досліджень і спостережень, вивчення змін екосистеми під впливом природних і антропогенних факторів, проведення екологічної освітньо-виховної роботи.

За інформацією пресслужби Черемського природного заповідника