У воротнівському лісі – пора зимових свят

Вже традиційно у середині грудня лісівники Волині відкрили зимову резиденцію на базі Лісівничого молодіжного центру, що у Воротнівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ».  

Сьогодні, 21 грудня, відбулась символічна передача «влади» Святого  Миколая іншому Чарівнику. Якому саме та хто допомагав у цьому дійстві – спостерігали вихованці Рожищенського притулку для дітей.
Лісівники Волині вже традиційно в передсвяткові дні серед інших проводять волонтерські заходи для дітей, серед яких такі, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Саме взимку нам всім найбільше хочеться дива. Діти у нього вірять особливо, тому найчастіше з ними ці дива трапляються.

 «Спілкування дорослого з дитиною дозволяє поволі відновлювати довіру до світу та відшкодовувати базову потребу у теплі та комунікації. А святкова атмосфера, рухливі конкурси та яскраві персонажі – надовго залишаться в пам’яті дитини. За ініціативи начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка та підтримки директора ДП «Ківерцівське ЛГ» Анатолія Ярмолюка подібні заходи триватимуть. Адже ще так багато маленьких сердечок потребують нашого тепла та відчуття свята», – ділиться враженнями від дня координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ