У Держлісагентстві відбулося засідання міжвідомчої робочої групи

“Сьогодні провели друге засідання міжвідомчої робочої групи з розробки шляхів стимулювання юридичних осіб усіх форм власності до реалізації програми Президента «Зелена країна», – поінформував голова Держлісагентства Юрій Болоховець. – Міжвідомча робоча група створена відповідно до рішення Рада національної безпеки і оборони України з метою розробки шляхів стимулювання юридичних осіб усіх форм власності до реалізації заходів з масштабного залісення України.

Зазначу, що загалом ми направили 2 594 клопотання щодо передачі земельних ділянок у постійне користування на загальну площу близько 63,5 тисяч га.

На сьогоднішній день ми отримали 1255 відповідей, з яких тільки 572 позитивні (можемо говорити про передачу 14,1 тисяч га).

Всі ділянки, які нам передають територіальні громади, ми узгоджуємо з департаментами екології обласних адміністрацій на предмет того, чи можна там висаджувати ліс.

Тож не переживайте стосовно розорювання луків та степів – виділені під залісення площі ми додатково перевіряємо з екологами.