У держлісгоспи передали нову техніку для охорони лісу від пожеж та браконьєрів

“Сьогодні важливий день для галузі. Передаємо в лісгоспи нову техніку для охорони лісу від пожеж та браконьєрів! – повідомив голова Держлісагентства Юрій Болоховець. – Протипожежна безпека знаходиться на постійному контролі державного рівня. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України ми придбали:

9 пожежно-спостережних щогл;

9 телевізійних систем спостереження;

20 автомобілів на повнопривідному шасі високої прохідності для переміщення пожежних бригад лісгоспів до місця пожежі з повною комплектацією пожежним обладнанням та подальшого встановлення на них лісопожежних модулів.

За рахунок «розблокованих» мисливських коштів (гроші, отримані за дозвільні документи від користувачів мисливських угідь), які накопичувалися на рахунках близько 10 років, ми придбали:

37 транспортних засобів спеціалізованого призначення типу «пікап»; 27 тепловізорів;🔻24 квадроцикли; 🔻1 патрульний човен;🔻1 квадрокоптер з тепловізійною камерою.

Дякуємо Кабінет Міністрів України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство фінансів України, Руслан Стрілець, Олег Бондаренко, Ольга Василевская!

Вже сьогодні техніка почне роз’їзжатися по лісгоспах.

Жодна область не залишиться без оновлення.