День Соборності у Воротневі

Без перебільшення – найбільш зворушливо та емоційно День Соборності України сьогодні, 22 січня, відзначили у воротнівському лісі (ДП «Ківерцівське ЛГ»).

Волинські лісівники зустрічали діток загиблих Героїв із мамами.

Ініціативу подарувати свято дітям висловили в Управлінні соціальних служб для сімї, дітей та молоді Луцької міської ради.  

Привітала учасників святкового дійства заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона ж і вручила подарунки.

Керівник Лісівничог молодіжного центру Валентина Юхимчук провела коротку екскурсію, розповіла, чим живе ліс та його дикі мешканці.

Маленьких та юних гостей веселив великий білий ведмідь Кефірчик, їхні мами співали українських пісень та колядували під гітару, всі разом зігрівалися запашним лісовим чаєм. Діти виготовляли годівнички та розвішували їх у фруктовому саду, що на території лісництва.

Дитячі емоції засвідчили, що свято вдалося.

– Дозвольте привітати вас із минулими різдвяно-новорічними святами, Днем Соборності нашої держави та передати привітання від міського голови Ігоря Поліщука. Щиро дякуємо за таке зворушливе свято начальнику Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександрові Кватирку, всім, хто долучився до організаціі заходу. Надзвичайно приємно, що волинські лісівники зучтрічають нас так гостинно, – зазначила Ірина Чебелюк. – Вам, діти, бажаю здійснення мрій! Нехай кожна справа, кожне ваше починання будуть успішними.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ