З Днем єднання, Україно! #UAразом

16 лютого 2022 року Волинь відзначає День єднання – свято, встановлене відповідним Указом Президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року.

Участь у заходах взяли всі колективи волинських лісівників.  Державний Гімн, прапор – символи, які українці бережуть та цінують. Сьогодні це було особливо відчутно.

– Єднаємось і знову згадуємо події 2014 року. Тоді лісівники з перших днів стали опорою захисників України. Знаю, як багато моїх земляків-волинян згадали за останній місяць про лісові стежки й укриття, що залишились від дідів-прадідів… Та ми маємо зараз іншу війну. Кожному важливо вірно реагувати на те, що відбувається ще й на інформаційному полі бою. Важливі спокій, віра у наших Захисників, єдність і повага один-до-одного. Тисячі українських матерів знов пережили страх очікування війни. Вони вже не дозволять малим синам брати в руки іграшкову зброю. Діти мають рости, вчитись і жити в мирі. У їхньому дорослому світі стріляти вже не будуть. Все буде творитись в умах людей. Тому лісівники Волині були і залишаються надійною підтримкою Захисників України і самі готові стати на захист рідної землі. Тому робота з молоддю – майбутні перемоги українців. Добросовісна праця, терпіння, ясний розум, молитва і віра. Єднаємось! – наголошує начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ