Лісівники Волині завжди приділяли багато уваги життю громад

У період війни ця робота стала ще тіснішою.

Війна ще більше об’єднала усіх українців в єдиному прагненні пришвидшити нашу Перемогу.

Зокрема у ДП Городоцьке лісове господарство давно тримають тісний зв’язок із місцевим служителем церкви Різдва Пресвятої Богородиці – отцем Федором.

У мирний час тут спільно працювали над благоустроєм, озелененням територій. Зараз – дбають про забезпечення житлом тих, хто був змушений покинути рідні домівки, збирають і передають допомогу у найгарячіші точки країни.

Отець Михайло: «Наші лісівники ніколи не стоять осторонь, починаючи з 2014 року, постійною є допомога. Жодного разу, звернувшись за чимось, не чули від лісівників відмови, завжди маємо сприяння».

Із початку війни лісівники Волині створили умови та допомагали із поселенням тимчасово переселим. Загалом у держлісгоспах на довший в короткий час прийняли десятки сімей. Наразі лише в Городку мешкає 45 таких людей.

Олена, переселенка: «Ми вдячні цим людям за те, як нас зустріли. За те, що дали нам житло. Сергію Івановичу (працівник лісгоспу, – ред.) дякуємо, ми раніше співпрацювали з ним. Ми отримали усе необхідне, дрова і допомогли всім нам, трьом сім’ям. підемо до церкви на Великдень, будемо освячувати пасочки, підемо потім додому і зберемося сім’ями. Ми ж такі люди, як і всі».