Як на Волині відзначили всесвітній День охорони довкілля

Сьогодні, 5 червня, світ відзначає День охорони довкілля. Одна із найважливіших дат в екологічному календарі.

Так, ми не можемо вплинути на хвору свідомість окупанта, щоб припинити знищувати ліси нашої країни. І ми з жахом читаємо інформацію про пожежі, які через постійні обстріли виникають на Сході та Півдні країни.

Але ми зобов’язані навчитися відповідальності перед природою.

Напередодні цієі дати та безпосередньо сьогодні лісівники Волині долучилися до заходів, які тривають в усьому світі. Маленькими буденними справами. Які дуже важливі вже і зараз у цьому місці, де ми разом живемо.

Спілкувалися з громадянами під час патрулювань лісовими масивами, на рекреаційних пунктах. Провели тематичні заходи з дітьми та молоддю.

Крім того, оновили інформаційні знаки та стенди, які кожному з нас нагадують про важливі дрібнички – бути обережними з вогнем, не забувати прибрати після себе. Берегти природу.

Сьогодні – ще одна прекрасна нагода через реальні дії нагадати, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи та завдаючи будь-якої шкоди природі, ми шкодимо у першу чергу собі.

У ДП «Колківське лісове господарство» відбулися зустрічі з учнями шкільних лісництв та молодіжним активом безпосередньо на свіжому повітрі.Спільно із Рій «Козацька надія»Маневицького ліцею №1 імені героя України Андрія Снітка на території дендрологічного парку обговорили проблеми, які ми маємо, а також можливість кожного знайти для себе шляхи покращення навколишнього середовища. Обговорили, як впливає війна на стан нашого довкілля та скільки часу необхідно, щоб виправити ситуацію.

Тематична зустріч відбулася у Микитичівському шкільному лісництві – провели її працівники ДП «Володимир-Волинське ЛМГ».

Такі ж зустрічі з першими помічниками лісівників – вихованцями учнівських лісництв – провели у ДП «Любешівське ЛМГ», ДП «Ківерцівське ЛГ», ДП «Ковельське ЛГ», ДП Камінь-Каширське ЛГ», ДП «Городоцьке ЛГ», ДП «Любомльське ЛГ».

У ДП «Маневицьке ЛГ», окрім іншого, разом із дітьми лісівники на території Галузійського лісництва провели невеличку толоку – працівники покосили газон, а діти допомогли її зібрати, підмели бруківку навколо лісництва. Доглянута територія і далі милує око усіх місцевих жителів, так як лісництво є його окрасою.

На Ратнівщині з ініціативи лісівників місцева активна молодь долучилася до прибирання рекреаційних пунктів. Для лісівників – заходів пожежної безпеки. Для всіх громадян – місця відпочинку та комфортного спілкування з природою.

Такі на перший погляд дрібні справи, які лісівники Волині давно зробили гарною традицією, завжди дають реальний результат.