Вихованці шкільних лісництв допомагають дбати про лісові культури

Саме час потурбуватися про сіянці на наших розсадниках. Адже своєчасний догляд – це якісний посадматеріал, а в кінцевому результаті – ошатний ліс.

Найкращими помічниками для лісівників є учні шкільних лісництв. З неабияким завзяттям вони допомагають нам на різних етапах лісогосподарської діяльності. Особливо тепер, коли діти вимушено знаходяться вдома вже 4 місяць. Саме тому вони охоче доєднуються до роботи на свіжому повітрі.

Сьогодні учні Колківського шкільного лісництва допомогли у прополюванні від бур’янів тимчасового лісового розсадника сосни звичайної площею 0,3 га, що знаходиться під опікою майстра лісу Артура Панасюка.

Інженер з лісових культур ДП “Колківське ЛГ” Ольховик Алла детально розповіла дітям про усі заходи по догляду за посівами: боротьба зі шкідниками та хворобами, внесення добрив, полив, розпушування ґрунту. Кожен із них є важливим та необхідним. Контроль за якістю обов’язковий. Тому і відношення відповідальне.

Дякуємо за допомогу нашим юним лісолюбам! На наступний рік будемо висаджувати дані сіянці в рамках лісокультурної кампанії 2023.

Дякуємо ЗСУ за змогу робити свою роботу!