Лісівнича школа безпеки відбулася на Любешівщині

У рамках проекту Лісівнича школа безпеки, що був ініційований начальником управління лісового та мисливського господарства Олександром Кватирком, відбувся захід з вихованцями Підкормільського учнівського лісництва на базі Залізницького лісництва ДП Любешівське лісомисливське господарство. До роботи разом із лісівниками долучились освітяни та прикордонники.

Керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук наголосила, що основною метою таких зустрічей є живе спілкування про найважливіше – безпеку дітей. Тож нагадала головні правила безпечного інтернету, алгоритми поведінки при надзвичайних ситуаціях в умовах військового стану.

Екологічна грамотність – один з ключових аспектів у вихованні підростаючого покоління – наголосив заступник директора Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Володимир Пшибельський, тож закликав дітей активно долучатися до природоохоронних заходів.

Керівник учнівського лісництва Людмила Дифорт в ігровій формі нагадала дітям основні правила безпечної поведінки на природі.

Начальник відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Дольськ» лейтенант Алексійчук Богдан, що був присутній на зустрічі, наголосив, що не всі ліси Любешівщини відкриті для відвідування.

Родзинкою зустрічі стало спілкування з службовим собакою Рамом, з ним дітей познайомив інспектор прикордонної служби, інструктор відділення інструкторів прикордонної служби «Ветли» Сергійчук Андрій. Усі присутні зрозуміли – ми під надійною охороною.

Про те, яким небезпечним для лісу є вогонь, нагадали вихованцям учнівського лісництва у ході демонстрації пожежного автомобіля. А лісничий Залізницького лісництва Оласюк Віталій розповів та наочно показав, як користуватись протипожежними засобами.

На завершення зустрічі – екскурсію до вольєру, де мешкають олені та дикі кабани, провів мисливствознавець ДП «Любешівське ЛМГ» Андрій Масюк.

І смачне частування соком та солодощами довершило незабутню пізнавальну мандрівку.

Загальну атмосферу позитиву та приємних емоцій брендованими сувенірами та навіть солодощами, яскравими фото забезпечила прес-секретар підприємства Наталія Кузьмич.

Це був день, про який головні учасники – діти – згадуватимуть із посмішкою та радістю в очах.

Що головне.