Олександр Кватирко: питання забезпечення населення дровами паливними пропрацюємо у кожній громаді

Начальник управління Олександр Кватирко учора, 5 серпня, взяв участь у нараді на Ковельщині, де обгововорили питання забезпечення населення та закладів соціальної сфери дровами паливними. Подібні зустрічі головний лісівник Волині ініціює провести у кожному регіоні, залучивши до обговорення усіх голів громад.

✔️Нарада відбулася у приміщенні Ковельської районної війської адміністрації за участі їі голови Ольги Черен, голови місцевої районної ради В’ячеслава Шворака, начальника відділу будівництва, реконструкції та капітального ремонту Служби автодоріг у Волинській області Олександра Хотинця, директорів лісогосподарських підприємств, які працюють на території району, військових.

– Ми розуміємо, що питання надважливе. Тому звертаюся до керівників районів, громад з пропозицією організувати зустрічі за участі усіх дотичних структур, в першу чергу – нас, лісівників, де буде практичне обговорення ситуації: з реальними об’ємами потреб для населення, соціальних закладів, категорій громадян, які потребують особливої уваги з нашого боку, – наголосив Олександр Кватирко.

✔️Головний лісівник області також зазначив, що визначено механізм, за яким надаватимуться дрова родинам загиблих і зниклих безвісти Захисників, за пільговими цінами – сім’ям діючих військових, внутрішньо переміщеним особам, власникам домогосподарств, які прихистили ВПО.

✔️Варто зазначити, що реалізація дров паливних для населення вже активно триває.

✔️Держлісгоспи Волинського ОУЛМГ за останній період реалізували 33 тис. куб. м дров‘яної деревини.

✔️Готові до продажу у кожному лісництві також дрова колоті.

За потреби – організовується доставка.

✔️Цього року спрощена і сама процедура придбання – дрова кожен може купити безпосередньо у лісництві.

✔️Станом на сьогодні, залишки дров’яноі деревини у держлісгоспах області – 10 тис. куб. м, з яких 5,5 тис. – дрова колоті різних порід.