На Волині проходить засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України

Голова Держлісагентства Юрій Болоховець зазначив, що в умовах війни зараз надхвичайно важливо підтримувати економіку України і розвивати лісову галузь.

Начальник Управління стратегії та економічного розвитку Ігор Лицур підбив підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за І півріччя 2022 року.

Навіть під час воєнного стану галузь продовжує працювати ефективно і сплачує податки на всіх рівнях. Проте маємо надскладну ситуацію на півдні та сході.

Перший заступник Голови Юрій Сотник звітував на тему забезпечення населення та територіальні громади дровами паливними.

За оновленими даними, ОВА переглянули потребу у дровах з 7 млн кбм до 5,5 млн кбм. Враховуючи високий попит, лісівники радять не відкладати купівлю дров на зиму, а звертатися в лісгоспи і лісництва вже зараз.

Про використання лісосировинних ресурсів підприємствами галузі доповів начальник Відділу Руслан Крикун.

Про стан використання земель лісогосподарського призначення на підприємствах галузі доповів начальник Управління лісового господарства та відтворення лісів Ігор Будзінський.

Про нову політику безпеки для мереж камер спостереження за пожежною ситуацією в лісовому фонді повідомив заступник Голови з питань цифрового розвитку Віктор Смаль.

Начальник Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко розповів про лісове господарство області. Головна тема – це розвиток рекреації, туризму і мисливського господарства.

Директорка Шацького національного природного парку Марія Христецька ознайомила із основними напрямками діяльності парку.