У Колках лісівники створили оригінальну екологічну стежку

Лісівники завжди турбуються, щоб відпочинок на природі був не лише приємним, а й пізнавальним, саме тому ми збудували оригінальну ЕКОЛОГІЧНУ СТЕЖКУ, що бере початок від рекреаційно-туристичного комплексу «Лісовичок» ДП «Колківське лісове господарство».

За задумом начальника управління Олександра Кватирка, біля кожного великого рекреаційного пункту повинна бути екологічна стежка, що має на меті, перш за все, соціальний характер – навчання, виховання та відпочинок.

Дану екостежку ми зробили власними силами та за кошти лісгоспу, втілюючи у життя цікаві ідеї. До речі, це досить дієвий інструмент для додаткового залучення клієнтів на «Лісовичок» із ще більшим зростання відвідуваності.

Протяжність – 450 м. Вздовж стежки можна побачите інформаційні стенди, а також оригінальні об’єкти в еко-стилі ( лісовий клас, гра в хрестики-нулики, гойдалка у вигляді дерева, лісові пазли про рослини, будиночок для комах, а також різьблених звірів.

На стендах – про все, чим живе ліс: про дерева, птахів, комах, гриби, ягоди…

Щоб зацікавити, ми подбали не лише про обізнаність наших відвідувачів, а й про приємні емоції. Так і запам’ятовується краще, і неодмінно виникає бажання прийти сюди іще раз.

На стендах екостежки ми помістили лише невелику частину всього, на що хотіли звернути вашу увагу.

Те, що нас оточує, може розповісти насправді багато цікавих історій.

ДП «Колківське лісове господарство опікується 5 шкільними лісництвами. Ми на постій основі залучаємо діток до акцій з 🌱посадки лісу, догляду за лісовими культурами чи розсадниками, проводимо інформаційну роботу, тому саме такі об’єкти є ідеальними для спільних зустрічей.

Оригінальність даної екологічної стежки забезпечена у повній мірі, хоча завжди є місце для вдосконалення.

Ми дуже хотіли вас потішити, тому із великою приємністю спостерігаємо, як ви робите фото та відмічаєте нас на своїх сторінках у соцмережах.

Впевнені, що наступного разу ви обов’язково візьмете друзів чи сім’ю та знову прийдете на екологічну стежку: відпочити, подихати чистим повітрям та дізнатися ще більше цікавих фактів про наші ліси.