Головою Волинської обласної організації Товариства лісівників України обрали Олександра Рибчинського

У Волинській обласній організації Товариства лісівників України відбулася звітно-виборна конференція. У ній взяли участь голови первинних осередків, працівники Волинського ОУЛМГ.

Звітно-виборна конференція розпочалася із вручення найвищої відзнаки Товариства лісівників України – нагрудного знаку «Почесний лісівник України» Борису Бабелясу. Її за дорученням голови Товариства лісівників України Юрія Марчука вручив перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський.

Звітуючи про роботу за період з 2016 по 2022 рік, Борис Бабеляс зазначив, що фактично всі ці роки довелося працювати  в умовах військової агресії. Від 2014 року лісівники беруть безпосередню участь в збройній боротьбі, допомагають збройним формуванням України.

Водночас лісівники досить потужно працювали як над створенням нових лісів, доглядами за лісовими культурами, збереженням деревостанів, так і над вдосконаленням рекреаційно-туристичної мережі.

Борис Бабеляс нагадав, що 8 лютого 2018 року Волинь приймала VII З’їзд ТЛУ, чого досі не було в історії Товариства.

Зупинився голова і на роботі з молоддю та дітьми, розповів про співпрацю з освітянами

Також прозвітувався і про роботу з науковцями та волинськими вишами, де готують лісівників, участь в організації та проведенні науково-практичних конференцій, семінарів, лекцій, уроків, проведення виставок образотворчого мистецтва та світлин.

Детально проаналізував роботу Лісівничого центру гуманітарної допомоги, який було створено у відповідь на російське вторгнення в Україну 24 лютого цього року. Розповів про співпрацю із зарубіжними громадськими організаціями, отриману гуманітарну допомогу, оперативне доправлення її у ті області, де цього потребували.

Також зачитав протокол ревізійної комісії про надходження та витрати коштів.

Зі співдоповіддю виступив вчений секретар облорганізації Сергій Цюриць.

Переходячи до другого питання – про вибори голови, Борис Бабеляс запропонував обрати новим головою досвідченого і авторитетного лісівника Олександра Рибчинського.

Борис Бабеляс запросив до слова Олександра Рибчинського, а після його виступу, попросив делегатів звітно-виборної конференції підтримати кандидатуру Олександра Павловича на посаду голови.

Так, новим головою Волинської обласної організації Товариства лісівників України було обрано Олександра Павловича Рибчинського.

Також обрано Раду облорганізації.