Як збирати гриби безпечно. Майстер-клас від лісівників Волині

Дивлячись на фото у соцмережах, можна із впевненістю сказати, що грибний сезон на Волині стартував.

Збирання грибів для багатьох людей є приємним способом провести вільний час, проте таке дозвілля містить в собі й ряд небезпек. Тому перед тим, як вирушити на «тихе полювання» потрібно розібратися, які з грибів їстівні, а які отруйні й небезпечні для життя. Без цих знань ви піддаєте себе і своїх рідних великій небезпеці.

24 вересня – Європейський день грибів. В межах святкування, спільно із учнями Рудниківського шкільного лісництва працівники ДП Колківське лісове господарство організували освітній захід з екскурсією на екологічній стежці Колківського лісництва, де учні змогли досконало вивчили процес збирання грибів, дізнавшись більше про важливість грибів як в екосистемах, так і в нашому повсякденному житті.

Щоб прийти додому не з порожніми кошиками та отримати море задоволення і зібрати багатий і безпечний урожай, лісничий Рудниківського лісництва Юрій Курчик розповів дітям усі тонкощі такого процесу:

«Всі знають, що найкращий час для масового збирання грибів – це осінь. Але не кожна осінь підходить для грибів, а лише та, під час якої достатньо опадів і відсутні заморозки. Якщо весь вересень пройшов без дощів – грибів не варто й чекати. Також хорошим ознакою грибного часу є туман і теплі ночі. Різні гриби “мешкають” в певних лісах. Тому місце обираєте в залежності від того, які гриби бажаєте знайти. Обирати місця потрібно подалі від трас і міст, так як гриби “вбирають” в себе токсини і можуть стати отруйними.

У вересні ви найчастіше можете зустріти білі гриби, підберезники, підосичники, маслюки, лисички, сироїжки, грузді, рижики, опеньки. І всупереч популярній практиці, гриби не варто зрізати – краще ламати і викручувати з землі, оскільки зрізання веде до гниття грибниці».

Правила, які повинен знати кожен грибник-початківець

– ніколи не збирати грибів, які нам не знайомі;

– якщо гриб викликає хоч найменший сумнів, краще його позбутися;

– ні в якому разі не вживати сирих грибів;

– ретельно перевірте кожен гриб перед тим, як починати готувати страву;

– перед приготуванням страв з грибів їх необхідно ретельно промити, а перед сушінням обтерти вологою тканиною;

– перед приготуванням будь-якої страви гриби необхідно відварити у підсоленій воді протягом 10-15 хв;

– готові страви з грибів необхідно зберігати у холоді, не більше 24 годин;

– не давати грибів малолітнім дітям;

– при появі перших симптомів отруєння слід негайно звертатися за медичною допомогою.

Тепер із таким багажем «грибних» знань можна впевнено вирушати до лісу. До того ж, процес збору грибів заспокоює та дозволяє зігнати стрес. Плюс гриби смачні та корисні. Вони містять чимало корисних вітамінів та мікроелементів.

Грибний сезон триватиме аж до листопада, тому встигніть скористатися нагодою з користю провести час на природі та будьте обачні!