Лсівничими уроками у Воротневі останнім часом особливо цікавляться школи міста

Чим особлива професія лісівника та як в нашій області розвивається мисливство, бджільництво і загалом лісове господарство – тематичні уроки безпосередньо в лісі дуже цікавлять навіть міських дітей.

Нагадаємо: днями – після вивчення теми «Лісове господарство України» (шкільна програма за 9 клас з географії) – до Лісівничого молодіжного центру завітали дев’ятикласники та педагоги Луцького ліцею №22. Цікавому та повчальному спілкуванню не стала на заваді похмура, майже зимова погода.

«Лісовий» урок та ознайомчу екскурсію для дітей провела керівник-координатор Центру Валентина Юхимчук. Лісове господарство Волині, особливості Воротнівського державного ботанічного заказника, розвиток лісової рекреації – усі питання були цікавими для дев’ятикласників.

На завершення зустрічі – екскурсія до вольєру з дикими кабанами.

Діти зрозуміли, що ведення лісового та мисливського господарства дуже клопітка справа. Особливо у холодну пору.

Сьогоднішня зустріч стала продовження попередньої – ще два 9-х класи Луцького ліцею №22 побували у Лісівничому центрі. Близько 40 дітей та педагоги.

Керівник Центру Валентина Юхимчук провела традиційну екскурсію школами-студіями ЛМЦ та лісовий урок.

Пасічник Воротнівського лісництва Іван Онищук розповів про особливості лісового бджільництва та цілющі властивості меду.

Лісничий Воротнівського лісництва Сергій Тачинський розповів дітям, як лісівники дбають про диких тварин (особливо це актуально у зимовий період).

Керівник єгерської дільниці ДП Ківерцівське лісове господарство Ілля Шевчук на продовження теми провів екскурсію до вольєру з дикими кабанами та розповів про особливості їх утримання.

Діти мали змогу пригостити тварин різними смаколиками.