Акція: допоможи школі! Зошити від лісівників

Першовересню найбільше радіють діти. Адже їх чекають новенькі зошити і книжки, ранці і шкільна форма, класи, що пахнуть фарбою, і парти ще без клякс і автографів шкільних знаменитостей.
– Щоб цей день став святковим, дорослі все літо працюють: лагодять, білять, фарбують, – каже голова Волинської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк. – Посильну допомогу їм надають і волинські лісівники. Вже традиційно виділяють необхідні для ремонту лісоматеріали, забезпечують школи дровами, наочним приладдям, виділяють адресну допомогу найбільш потребуючих. Школярі заслужили на це, адже дуже багато із них беруть участь у створенні нових лісів.
А нещодавно до Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства звернувся «Благодійний фонд «Надія дітей», який просив допомогти Дарницькому дитячому будинку-інтернату. Лісівники зв’язалися з дирекцією цього навчального закладу.
– Ми запитали, що конкретно можемо зробити для діток? – розповідає Павло Миколайович. – Заступник директора Олена Бурдун дала розміри кросівок та спортивних костюмів. З них ми дізналися, що там є молодша і старша групи, хлопчики і дівчатка. А ще Олена Миколаївна зазначила, що школа потребує принтерів, холодильника, мультимедійного проектора. Не відкладаючи, закупили найнеобхідніше.
Серед цих речей – принтер, 10 комплектів спортивної форми, 10 пар спортивного взуття, 100 зошитів. Хоч і невеличка, але конкретна допомога реальним дітям з непростими долями.
«В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає, – написав до керівника ВОУЛМГ директор школи-інтернату Володимир Кошовий. – Тож хочеться побажати людям небайдужим до виховання і майбутнього дітей, щоб поруч з ними по життю зустрічалися порядні, віддані та надійні люди, які щомиті готові прийти на допомогу, не вимагаючи нічого взамін». При цьому зазначив, що в Дарницькій школі навчаються діти з розумовими, психічними і фізичними вадами, яким необхідна опіка і різного роду підтримка. «Кожен жест доброти виховує в них людяність і співчутливість, – зазначає Володимир Степанович, – тому висловлюємо Вам слова вдячності за турботу і участь у житті школи!»
Начальник лісоуправління Василь Мазурик готовий і в майбутньому підтримувати цей навчальний заклад. Як, втім, і всі волинські школи, які допомагають лісівникам садити, доглядати і оберігати ліс.
Сергій Цюриць,
прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.