За досвідом – на Волинь

SONY DSCУ ці дні на Волині перебувала делегація лісівників Чернігівщини у складі начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Пивовара, головного інженера цього ж управління Олександра Кириченка та директора Остерського лісгоспу Юрія Кравчука.
– Голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков давно рекомендував ознайомитися з досвідом волинян, – каже Андрій Олексійович. – Ось випала така нагода.
Його волинський колега Василь Мазурик щонайперше знайомить гостей з роботою ДП «Маневицьке ЛГ», веде на територію нижнього складу, у цехи по виготовленню пиломатеріалів та палетних заготовок. Чернігівці особливу увагу звертають на лінії по виготовленню палетних заготовок – хочуть подібні впровадити у себе, спілкуються з головним інженером ДП «Маневицьке ЛГ» Сергієм Матчуком, майстром Валентиною Процюк, верстатниками, робітниками. Їх цікавлять нові форми організації праці у лісогосподарському та лісопереробному виробництві, зокрема, збільшення чисельності штатних працівників, покращання їх соціального статусу. Не обминають увагою процеси розвантаження лісоматеріалів, складування готової продукції, погрузки у вагони. Що підприємство має свою залізничну гілку, електровоз та вагони, вважають, великим досягненням волинських колег.
Гості також оглянули теплицю для вирощування декоративних деревних порід та кущів, познайомилися з системою відеонагляду за лісовими масивами, конторою лісгоспу, Волинським обласним селекційно-насіннєвим центром.
Сергій ЦЮРИЦЬ,
прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.
На фото автора: чернігівці знайомляться з роботою лісопереробного комплексу ДП «Маневицьке ЛГ».

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC