Господарського досвіду у любешівців – не позичати

У державному підприємстві «Любешівагроліс», яке очолює директор Віктор Симонович, багато років поспіль діє цех плодоовочевих консервів. Його потужність — 2 мільйони умовних банок консервів за рік. Серед широкого асортименту сік березовий на м’яті, сік березовий з цукром,  березово-чорноплідно-горобиновий, березово-яблучний, березово-калиновий, а також гриби білі, опеньки, польські, консервований щавель, огірки, томати та кабачки мариновані, чорниця подрібнена з цукром, мед натуральний, компоти з яблук, вишень, чорноплідно-горобиновий, гарнірні буряки,  морква та ін.

Головно продукція лісгоспу використовується в якості дитячого харчування. Залюбки її споживають,  зокрема, вихованці дитячих садків, школярі навчальних закладів району. На ура консервація, виготовлена руками умілих працівниць та за традиційними рецептами, реалізовується і з прилавків магазинів.

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На знімках: у цеху консервованої продукції кипить робота…

соки 1 соки 2 соки 3 соки соки 5

Колектив ДП “Любешівагроліс” на чолі з директором Віктором Симоновичем дбають про розширення асортименту консервованої продукції соки 6 соки 7